نمک ساحل| تولید نمک یددار | تولید نمک طعام | فروش نمک طعام | درباره ما
 
3907
صنایع تولیدی نمک ساحل با سالها تجربه درزمینه تولید انواع نمک و با دارابودن تجهیزات مدرن ، اقدام به تولید و صادرات انواع نمک های خوراکی و صنعتی منطبق با استانداردهای داخلی و بین المللی با بهره گیری ازتکنولوژی های جدید و دانش روز نموده است.ازاهداف اصلی این شرکت تولید نمک جهت مصارف خانگی وصنعتی با بالاترین کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا میباشد. از جمله تولیدات شرکت میتوان به تولید نمک طعام ، نمک یددار، تولید نمک صنعتی ، تولید نمک طبی ، تولید نمک جاده و... اشاره نمود.واحد کنترل کیفیت شرکت نمک ساحل، مسئول انجام امورآزمایشگاهی، کنترل و نظارت مستقیم بر تولید محصولات میباشد، بازدیدهای مداوم  به صورت روزانه و درحین تولید، همچنین بازدیدهای رندوم وغیر منتظره از بخش تولید و دیگر واحدهای تولیدی طرف قرارداد از وظایف همکاران ما در این قسمت است .شعبات متعدد تولید و پخش این شرکت همواره در راستای رضایت هرچه بیشتر مشتریان گرامی و ارتقاء سطح کیفی محصولات میکوشند.
سایر خدمات کارخانجات تولیدی نمک ساحل:
-ساخت و تجهیز مراکز نمک درمانی ، آب نمک درمانی و سالن نمک میباشد. 
-تأمین نیاز مشتریان محترم؛ در كمترين زمان، با بالاترين كيفيت و مناسب ترين قيمت
-همكاري جهت حمل تا بنادر و كليه نقاط مرزي، ترخيص و حمل تا مقصد (به ويژه حمل دريايي)
-تأمین مواد اولیه بسیاری از کارخانه ها و صنایع داخلی اعم از بخش خصوصی و دولتی
-سابقه ای طولانی و درخشان در معدن داری و تولید سنگ نمک بصورت فله از درب معدن و یا سنگ نمک با ابعاد مشخص برای کاربردهای 
-سابقه صادرات نمك به بيش از بيست كشور در سرتاسر دنيا از جمله : هلند، آلمان، رومانی، بوليوي، سنگال، تركمنستان، تركيه، آذربايجان، گرجستان، بلغارستان، امارات متحده عربي، بحرين، عمان، قطر، كويت، عراق، افغانستان، هند، پاکستان و ...
جهت آشنایی با بخش های مختلف این شرکت ودریافت اطلاعات فنی محصولات ، خواهشمند است به دیگر قسمتهای سایت  مراجعه فرمایید و در صورتی که به پاسخ مورد نظر خود دست نیافتید، با همکاران ما دربخش بازرگانی و فروش تماس حاصل فرمایید.