نمک ساحل| تولید نمک یددار | تولید نمک طعام | فروش نمک طعام |
 

نمک یُددار نمک خوراکی است که به آن ید افزوده‌اند. از آنجا که کمبود عنصر ید در رژیم غذایی انسان موجب بیماری‌های گوناگون همچون گواتر می‌شود، معمولاً به نمک خوراکی تصفیه شده، یدات پتاسیم نیز اضافه می‌کنند تا مصرف‌کنندگان از آن بهره‌مند شوند و مقدار لازم روزانه را دریافت کنند. این محصول نمک یددار نامیده می‌شود. نمک‌های تصفیه شده یددار به دلیل خلوص بالا میزان ید را بهتر و به مدت بیشتر حفظ می‌کنند.برای حفظ ید در نمک ید دار، باید نمک را در مدت کمتر از یک سال مصرف کرد، آن را دور از نور و رطوبت، و در ظرف‌های در بستهٔ پلاستیکی، چوبی، سفالی و یا شیشه‌ای تیره نگهداری کرد. همچنین هنگام پخت غذا، بهتر است نمک در انتهای پخت اضافه شود تا ید آن تا حد امکان حفظ شود.در ایران با توجه به بررسی‌های انجام شده در سطح کشور از نظر میزان ید موجود در آب و خاک و شیوع گواتر، ۴۰ میکروگرم به ازای هر گرم نمک (۴۰ ppm) اضافه می‌شود.نمک تولید شده توسط شرکت نمک ساحل مطابق با استاندارد های روز دنیا بوده و از بهترین کیفیت برخوردار میباشد .
ازجمله خصوصیات نمک ساحل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
- دانه بندی شفاف و کریستال های یکدست و درصد خلوص بالا (بيشتر از 99.8% )
-به صورت فله در کیسه های 25 کیلوگرمی یددار و بدون ید 
- بسته بندی 500 گرم و 1000 گرم یددار نمک تصفیه شده مورد استفاده در تمامی صنایع غذایی از جمله:رستوران، فست فود، کترینگ و سایر مراکز تهیه غذا ،نانوایی های سنتی و تولیدکننده های نان صنعتی،صنایع کنسروسازی و بسته بندی شامل زیتون، شور و ترشیجات و سایر صنایع تولید مواد غذایی و خوراکی مانند لبنیات، انواع مواد پروتئینی(سوسیس و ژامبون)، اسنک ها، کیک و کلوچه و ...


197
تولید نمک طعام\ title=
تولید نمک طعام
جدیدترین خبرها
ساخت و تجهیز اتاق نمک
ساخت و تجهیز اتاق نمک

یکی دیگر از خدمات نوین صنایع تولید نمک ساحل ساخت و تجهیز اتاق نمک میباشد.تاثیرات مثبت اتاق نمک بر روی سلامتی بسیار قابل اهمیت میباشد.

راه اندازی وبسایت تولیدی نمک ساحل
راه اندازی وبسایت تولیدی نمک ساحل

وبسایت صنایع تولید نمک ساحل راه اندازی گردید.